O sklepie

Jubilerstwo w Dobrym Mieście – biżuteria to nasza pasja

Na rynku jubilerskim prężnie działamy już od 1985 roku. Od początku istnienia rozwijamy się i intensywnie pracujemy by zaspokajać gusta najbardziej wymagających Klientów. Nasza oferta obejmuje bogaty wybór biżuterii z najnowszych kolekcji.

W asortymencie posiadamy wyjątkowe obrączki, pierścionki, naszyjniki, bransoletki, kolczyki i inne wyroby jubilerskie spełniające najnowsze trendy. Posiadamy szeroką ofertę biżuterii z diamentami oraz biżuterii modowej znanej i cenionej firmy „by Dziubeka”.

Biżuterię wykonujemy ze złota, srebra oraz platyny. Realizujemy także zamówienia na wykonanie obrączek ze złota powierzonego.

Dodatkowo świadczymy usługi naprawy i renowacji biżuterii, zachowując najwyższą precyzję i gwarantując atrakcyjne ceny. Sprawnie i profesjonalnie naprawiamy zerwane łańcuszki czy też połamane kolczyki. W ramach naszych usług powiększamy i pomniejszamy pierścionki oraz obrączki.

Nasza oferta to nie tylko biżuteria gotowa, lecz również wykonawstwo projektów pod indywidualne zamówienia naszych Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami znajdującymi się w naszej ofercie [oferta].Pozostajemy do Państwa dyspozycji i czekamy na kontakt chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z nasza działalnością.

Zapraszamy!